Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam stan vo Kisela Voda

230 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Vesna 03 окт. 09:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stanot se naoga kaj opstina Kisela Voda na 5ti sprat so lift kompletno namesten so klima
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации