Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZDAVAME LUX STAN SO 3 SPALNI VO PRZINO 145M2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: NEW HOUSE REAL ESTATE 01 јун. 13:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата

IZDAVAME TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
IZDAVAME PRAZEN STAN VO MICURIN 170 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO AERODROM KAJ VUCKO OD 72m2 150 ЕУР
IZDAVAME STAN POZADI UNIVERZALNA SALA 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
IZDAVAME KOMPLET LUX OPREMEN STAN 145 M2 SO 3 SPALNI, 3 KUPATILA, 3 TERASI NA VISOKO PRIZEMJE VO PRZINO KAJ POSLEDNA 16KA. CENA 700 EVRA
TEL : 078 412 413
NEW HOUSE REAL ESTATE
078 412 413
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата
IZDAVAME DVOSOBEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 250 ЕУР
IZDAVAME STAN NA JUZEN BULEVAR 200 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR DO SOBRANIE 0 ЕУР
IZDAVAME KOMPLET OPREMEN STAN VO LISICE 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации