Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZNAJMUVAM STAN VO KISELA VODA

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Kisela Voda 19 јун. 23:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
STAN (SPRAT OD KUKA) SO POSEBEN VLEZ VO NASELBA 11 OKTOMVRI (KISELA VODA) VO BLIZINA NA SUPER TINEX I LUK OIL NA 50M OD AVTOBUSKA, KOMPLETNO RENOVIRAN , KABLOVSKA+INTERNET
Kisela Voda
075963003
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации