Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iznajmuvam stan za studenti ucenici vraboteni

0 ЕУР

Се изнајмува од: Rozita 07 окт. 18:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izajmuvam stan za studenti srednoskolci vraboteni vo naselba Kisela Voda , 50 metri od Ekonomskoto uciiste.
Greenje so struja na paneli.
Pogoden za 3 lica.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации