Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO KISELA VODA

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 11 септ. 14:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата

LUXUZEN TROSOBEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC 450 ЕУР
NOV OPREMEN DELOVEN PROSTOR KAJ MIN ZA EKONOMIJA 300 ЕУР
NOV NEVSELUVAN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA 280 ЕУР
NOV PRAZEN NEVSELUVAN STAN VO KISELA VODA 220 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава комплетно реновиран стан во Кисела Вода кај Општината.
Располага со корисна површина од 52м2
- 1 спална соба ( со два единечни кревети кои по потреба можат да се изведат како спална)
- дневен престој со трпезарија
- кујна
- балкон
- купатило
- клима уред
Цена: 220 evra
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата
 ODLICHEN 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA 280 ЕУР
EKSTRA STAN SO GARAZA POZADI UNIVERZALNA 280 ЕУР
DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR 55 000 ЕУР
ODLICEN OPREMEN STAN VO CENTAR 210 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации