Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lux stan vo Kisela Voda evtino

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 27 мај 13:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата

Trosoben komforen stan od 87m2 Centar Ramstore 0 МКД
SE IZDAVA POVOLNO DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 280 ЕУР
Stan kaj Mavrovka 67 000 ЕУР
EKSTRA DUPLEKS KISELA VODA 122 400 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Убаво опремен трособен стан, во близина на Гет кафе во К.Вода, со две клими, комарници на сите прозори, добро сочуван, бесплатен паркинг пред зграда.
Евидентен број 27338
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата
Dvosoben stan vo Hrom 58m2 170 ЕУР
Najevtin stan vo Madzari 46 000 ЕУР
ITNO STAN 61m2 VO TAFTALIDZE 0 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA KANCELARIJA VO CENTAR 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации