Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MODEREN STAN VO KISELA VODA

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 16 септ. 15:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата

NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA GIMNAZIJATA 230 ЕУР
EKSTRA 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA 300 ЕУР
DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA DO MAVROVKA 250 ЕУР
KOMPLETNO OPREMEN STAN NA VODNO 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција издава модерно опремен стан во Кисела Вода. Станот има ниски месечни сметки и располага со:
-дневна со трпезарија
-кујна
-една спална
-тоалет
-балкон
Цена:250 еур
078//726-229
077/994-874
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата
NOV EXTRA LUXUZEN I MODEREN STAN KAJ NOVA ZELEZNIC 300 ЕУР
NOV NEVSELUVAN STAN KAJ ZELEZNICKA STANICA 1 000 ЕУР
ODLICEN NAMESTEN STAN VO CENTAR RAMSTORE MALL 350 ЕУР
KOMPLETNO OPREMEN 2 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации