Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov nevseluvan namesten trosoben stan Kisela Voda

Се изнајмува од: dimov 04 фев. 14:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава нова наместен невселуван трособен стан на одлична локација во кисела вода спроти фурната фарина.Станот се наоѓа на прв кат во мала зграда на Кат костов градба 2014 година.Станот е со југо-источна ориентација и е многу топол, со многу ниски трошоци за загревање.Станот располага со сопствено парно греење со електрично котле и клима уред.Станот е комплетно наместен.Се издава и за деловен простор.Слободен од 01.03.2016 година
Leaflet
Кон почеток