Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 55m2 VO CRNICE

230 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 27 мај 14:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 105M2 VO SOPISTE 350 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 52M2 VO CENTAR 12 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 48M2 VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава 2-собен стан 55м2 во Црниче, над Симпо. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија и купатило. Се наоѓа во зграда на 2/3 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 2
Квадратура: 55 m²
Греење: Струја
Спрат: 2 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југоисток
Адреса: ул. Серска

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4242

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 50m2 VO KARPOS 3 300 ЕУР
СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР 300 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 69m2 VO AERODROM 350 ЕУР
SE IZDAVA MAGACIN 200M2 VO ZELENIKOVO 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации