Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 soben NAMESTEN STAN VO CRNICE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 02 јун. 08:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата

Se izdava Deloven prostor vo Centar 0 ЕУР
EXTRA STAN VO DEBAR MAALO 85 000 ЕУР
Garsonjera pozadi Vero vo Taftalidze 1 46 000 ЕУР
Plac za gradba vo postoecka kuka vo Taftalidze 1 230 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se izdava 3 soben namesten stan vo Crnice, na 1 kat vo kuka so poseben vlez kompletno renoviran. Cena za zakup 400 evra so vkluceni komunalii. Evidenten broj 12023. Za detalni informacii Dimitar 078/339-365 Dom Dizajn
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 365
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата
Trosoben stan vo Kisela Voda 77 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 1 200 ЕУР
Trosoben nov stan vo blizina na opstinata G Petrov 0 ЕУР
ODLICEN STAN VO TAFTALIDZE 1 150 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации