Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 38m2 stan vo Kisela Voda

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Tode Вчера 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Izdavam, namesten stan vo Kisela Voda(pozadi OU"Kiril Pejcinovikj"
Leaflet
Кон почеток