Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 105M2 VO SOPISTE

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 фев. 13:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 51m2 VO KISELA VODA 220 ЕУР
ИЗДАВАМЕ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНАР КАЈ КАТОЛИЧКА ЦРКВА 550 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 73m2 VO KARPOS 800 ЕУР
SE IZDAVA 4-SOBEN STAN 92м2 VO NOVO LISICE 280 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава четворособен стан со површина од 105м2 во Сопиште.
Адресата на станот е ул. Еден во Сопиште (се наоѓа на самиот влез во Сопиште, на главната улица) на 550 метри надморска височина и на 4 км од центарот на Скопје.
- Објектот има приземје, два спрата и поткровје
- Објектот е изграден во 2014 год.
- Станот кој што се издава се наоѓа на приземје
- Станот е 105 м2, терасата е 7 м2 и дворно место 200 м2.
- Станот располага со 3 спални, 2 купатила, дневна соба, кујна и тераса.
- Секој стан во објектот има едно гаражно место
- Објектот е обезбеден со комплетен алармен систем од Никоб обезбедување
- Целосно е наместен и опремен (ТВ плазма - 50" - full HD, машина за перење, фрижидер, релна и рамна плотна)
- Има инсталација за сопствено парно, а моментално греењето е на струја, има наместена клима и панели
- Цената за издавање е 350 евра, со можност за менување во зависност од периодот за изнајмување.

Број на соби: 4
Квадратура: 105 m²
Греење: Струја
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Година на градба: 2014
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 2
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југозапад
Адреса: ул. Еден

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1010

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 3-SOBEN STAN OD 70м2 VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 52M2 VO MICURIN 250 ЕУР
SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN 40m2 VO KARPOS 10 000 МКД
 SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 27m2 VO KISELA VODA 8 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации