Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 4-SOBEN STAN 80м2 VO KISELA VODA RASAD

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 16 мај 16:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IZNAJMUVAME 2 SOBEN STAN 48m2 VO MICURIN AERODROM 230 EUR
 SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 27m2 VO KISELA VODA 8 000 MKD
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 52M2 VO TAFTALIDZE 12 000 MKD
 SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 75m2 VO KOZLE 250 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава четворособен стан со површина од 80м2 во населба Кисела Вода - кули Расадник.
Станот е комплетно опремен стан и располага со три спални соби, дневна соба со трпезарија и кујна, купатило и балкон.
Се наоѓа на 14 кат во зграда од 15 ката со два лифта.
Станот е приклучен на централно парно греење, во зграда со два лифта и домофон.
Со бесплатен голем паркинг простор.

Број на соби: 4
Квадратура: 80 m²
Греење: Централно
Спрат: 14 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул. Христо Татарчев

СТАНОТ ЌЕ БИДЕ СЛОБОДЕН ОД 01. ЈУНИ, 2019 год.

ШИФРА 4223

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации