Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvoipol soben prazen stan vo Kisela Voda

170 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Family House 31 окт. 09:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

464 Огласи во продавницата

SE IZDAVA SUPER DVOSOBEN STAN VO KO0ZLE 300 ЕУР
Family House izdava odlicen stan vo Rasadnik 170 ЕУР
Dva stana vo gradba 42.6 i 41.3 m2 820 ЕУР
FAMILY HOUSE DUPLEX STAN VO MICURIN 97 750 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Agencija Family House izdava prazen dvoipol soben stan vo Kisela Voda, greenje termo, 2 kat, lift, golem balkon, parking pred zgradata. Stanot se izdava na podolg period.
Leaflet
Family House

Family House

464 Огласи во продавницата
FAMILY HOUSE IZDAVA ODLICEN STAN VO TAFTALIDZE 1 220 ЕУР
Se izdava namesten trosoben stan 320 ЕУР
Gradezno zemjiste vo Crnice 125 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZA KANCELARII 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации