Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO K VODA

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Family House 31 авг. 10:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата

Family House izdava cetiri soben stan vo N Lisice 250 ЕУР
FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN STAN VO SITY TAUER 15 000 ЕУР
FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN KAT OD KUKA VO VLAE 270 ЕУР
Se izdava deloven prostor na Aerodrom 150 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
AGENCIJA FAMILY HOUSE IZDAVA PONOV DVOSOBEN STAN,KISELA VODA, VO BLIZINA NA O.U.PARTENIJ ZOOGRAFSKI I SAMPIONCE.STANOT E NA VTORI KAT SO LIFT,GREENJE NA STRUJA,ZGRADATA E PONOVA I SO DOBRA IZOLACIJA.SE IZDAVA NA PODOLG VREMENSKI PERIOD.
Leaflet
Family House

Family House

458 Огласи во продавницата
FAMILY HOUSE STANOVI VO GRADBA VO G.PETROV 850 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN POZADI VERO AERODROM 240 ЕУР
Se izdava dvosoben prazen stan vo Taftalidze 1 11 000 МКД
SE IZDAVA TRAFIKA VO CENTAR NA MADZARI 7 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации