Оглас од претпријатие Објавени: јун. 04 2020 11:46

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OD 47m2 VO CRNICE

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 04 11:46
Прегледи: 58
Se izdava 2-soben stan vo Crnice na mirna lokacija 47m2 komplet namesten na 3/3 kata. Raspolaga so dnevna soba, spalna soba, kujna, kupatilo i balkon.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5365

***** БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Опис на линк

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посети ја страната на нашата продавница

Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата

078383769

https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ.

***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации