Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan vo Kisela Voda

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Гоце 01 септ. 19:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Издавам двособен наместен стан за три студенти во близина на економското училиште и трговскиот центар во Кисела Вода.
Гоце
070/323-572
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации