Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava kompletno namesten stan vo Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: toni Вчера 02:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
На ул. Иван Козаров во Кисела Вода спроти хотел Пелагонија во близина на средното економско училиште се издава комплетно наместен стан 45 метри квадратни, со нов мебел и бела техника, интернет и клима. вселив од први Октомври , цена по договор.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации