Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kompletno opremen stan od 57m2

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Митко Вчера 20:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава комплетно опремен стан од 57 м2 во Кисела Вода - зграда Б2. Парно греење, клима, кабловска, машини за садови и алишта и др. Станот содржи спална, дневна, кујна со трпезарија, купатило, остава/гардеробер и тераса. Задолжително е склучување на договор од минимум една година, со депозит. Цена 250 евра месечно. 075 422 436
Митко
075422436
Leaflet
Кон почеток