Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA LUKSUZEN 4 SOBEN STAN 103M2 VO CRNICE

600 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 31 јан. 14:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SE IZDAVA 3 SOBEN STAV OD 70м2 VO KOZLE 200 ЕУР
IZNAJMUVAME 2 SOBEN STAN 54M2 VO STROG CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 100m2 VO DEBAR MAALO 500 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 55m2 VO CENTAR 270 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава луксузно наместен четворособен стан 103м2 во населба Црниче, во близина на амбасадите и центар. Станот се наоѓа на 1 и 2 кат од вкупно 4 ката со лифт.
Луксузно наместен, со класичен намештај се од масивно дрво во венге боја, комплетно опремен, има додатно лед осветлување. Новоградба со поглед на Скопје. Во секоја соба има клими инвертер и камин на долниот кат. Зградата има 8 стана, камери, лифт, гаража и сопствен двор.
Станот се состои од дневна соба, 3 спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон.

Број на соби: 4
Квадратура: 103 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Луксузен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Востаничка

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 527

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071206469
Leaflet
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 110M2 VO AERODROM 6 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBNA BARAKA OD 64M2 VO KOZLE 180 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 42M2 VO TAFTALIDZE 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN 64m2 VO TAFTALIDZE 400 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации