Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUKSUZEN CETVOROSOBEN STAN 106m2

450 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Dragi 31 јан. 05:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava 4 soben stan so tri spalni sobi dve kupatila terasa celosno luksuzno opremen, so parno sopstevno i inverter klima ured. Na ulica Anton Popov br 35 na 4 kat. Zgradata e so lift.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации