Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO SOPISTE EKSTRA CENA

380 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 11 дек. 20:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

792 Огласи во продавницата

URBAN LIVING PRODAVA STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE 1 150 EUR
Se izdava nov nevselen namesten stan Kisela Voda 250 EUR
STAN 90M2 VO KISELA VODA 78 000 EUR
URBAN LIVING IZDAVA STAN DO KATOLICKA CRKVA 230 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Агенција Урбан Ливинг издава стан на Ул. 1 Бр. 150А Сопиште (се наоѓа на самиот влез во Сопиште, на главната улица) на 550 метри надморска височина и на 4 км од центарот на Скопје.
-Објектот има приземје, два спрата и поткровје
-Објектот е изграден во 2013 год.
-Станот кој што се издава се наоѓа на приземје
-Станот е 105 м2, терасата е 7 м2 и дворно место 200 м2.
-Има: 3 спални, 2 купатила, дневна, кујна и тераса
-Секој стан во објектот има едно гаражно место
-Објектот е обезбеден со комплетен алармен систем од Никоб обезбедување
-Целосно е наместен и опремен (ТВ плазма - 50" - full HD, машина за садови, машина за перење, фрижидер, релна и рамна плотна)
-Има инсталација за сопствено парно, а моментално греењето е на струја, има наместена клима и панели
-До сега во станот во кој што се издава нема вселено никој
-Цената за издавање е 380 евра, со можност за менување во зависност од периодот за изнајмување.

URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Посетете ја нашата продавница
Rimska 3 Прикажи на мапата
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

792 Огласи во продавницата
IZDAVAME EKSTRA NOV STAN VO RASADNIK 71m2 350 EUR
EKSKLUZIVEN NOV PRAZEN STAN 75m2 MLECEN TAFTALIDZE 0 EUR
URBAN LIVING IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 430 EUR
URBAN LIVING STANOVI NOVOGRADBA VO KARPOS 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации