Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan na Stara Rampa

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Даниела 18 мар. 19:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Се издава наместен стан на Стара рампа во нова зграда, на 3 спрат со лифт.Станот е слободен и веднаш вселив од 01.04 2017г.
Даниела
075 423 511
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации