Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan sproti Vero Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Ивчо 22 авг. 16:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава наместен стан 43 м2 (веднаш вселив) во Кисела Вода спроти Верото - во близина на кафаната стара чешма. Цена: 200 ЕУР/месечно. Локација ОДЛИЧНА: 10 мин одење пеш до плоштад, 5 мин до железничка. Во близина на станот имате неколку супермаркети, месарница, пиљари, кафани и школи.
Ивчо
070763199
Кон почеток