Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CRNICE OD 63M2

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 01 дек. 18:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата

Stan vo Centar 75 750 ЕУР
Nova garsonjera do City Mall 0 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 200 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 220 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава 3-собен наместен стан во Црниче, во близина на Поштата. Површинта на станот е 63м2. Греењето е на сопствено парно и има клима за ладење.
Повеќе информации на: http://www.dom-design.com.mk/desc.php?id=29717
Ев. број 29717
Контакт Антонио 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA POLUNAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
Super stan vo Centar 70 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA POVOLNO STAN VO K.VODA 200 ЕУР
SE IZDAVA KUKA VO ZELEZARA POVOLNO 220 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации