Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo kuka kaj Rampa K V

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Gjorgji 09 авг. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Se izdava namesten stan vo kuka kaj Stara Rampa vo Kisela Voda na 5 minuti od centar. Greenje na struja, ima kablovska, internet, peralna, dve spalni sobi - idealno za 3 studenti . Cena 150 evra.
Informacii kaj Gjorgji mob. 070 23 07 07
Leaflet
Кон почеток