Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV STAN VO ZGRADATA NA ADORA FLATIRON

Се изнајмува од: Љупчо Вчера 20:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Изнајмувам стан (50 m2-9 кат со поглед кон Водно) со гаражно место, централно греење и 2 лифта во новата зградата на Адора- FLATIRON. Станот е комплетно наместен со нов мебел и нови електрични апарати (плотна, рерна, фрижидер, перална и клима инвертер со wi-fi). Станот е веднаш вселлив.Цена 350 евра.
Љупчо
070679056
Leaflet
Кон почеток