Објавени: јун. 20 2022 03:43 Моментално гледате: 1

Se izdava prekrasen stan vo Crnice so sopstven dvor

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 20 03:43
Прегледи: 416
Моментално гледате: 1
Локација - Црниче над Св.Петка
Кат: Приземје 0 / 4
Стан - 78 м2 - целосно опремен
- Отворен дел дневна, трпезарија и кујна со прекрасен поглед кон дворот и Скопје
- Детска соба
- Спална соба
- Голем тоалет
- Гостински тоалет
- Антре
- Логија - сушара
- Остава

Греење
- Сопствено парно - печка на пелети / електрична енергија
- Подно греење

Тераса - 15м2
- Опремена летна кујна

Сопствен двор - 100м2
- Летниковец
- Скара
- Фурна на дрва

Паркинг простор
- Во близина на зградата постојат две паркинг локации - на 1/2мин од станот

Станот е слободен по 01.09.2022

Контакт
Email: stefanija.stojanovska@hotmail.com
Viber / Whats app : +38972313744

* Beautiful apartment for rent in Crnice with own yard *
Location - Crniche above St. Petka - quiet and peaceful neighborhood only 8 min walk to the city center
Floor: Ground floor 0/4
Apartment - 78 m2 - fully equipped
- Open part living room, dining room and kitchen with a beautiful view of the yard and Skopje
- Kids room
- Bedroom
- Main toilet
- Guest toilet
- Andre
- Loggia - dryer
- Additional storage space

Heating
- Own heating - pellet stove / electricity
- Floor heating

Terrace - 15m2
- Equipped summer kitchen

Yard - 100m2
- Letnikovec
- Barbeque
- Wood oven

Parking space
- Near the building there are two parking locations - 1/2 min from the apartment

Availability: 01.09.2022

Contact:
Email: stefanija.stojanovska@hotmail.com
Viber / Whats app : +38972313744
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации