Објавени: јан. 12 2022 10:28

Se izdava renoviran stan vo Kisela Voda

Објавени: јан. 12 10:28
Прегледи: 35
Stanot e renoviran na prekrasna lokacija sproti ucilisteto Dunja.Na ulica Mihail Cakov.Vo stanot na raspolaganje imate novo se od bela tehnika i potreben kunjski pribor.Stanot e so centralno greenje a ima i klima.Se naoga na 4 ti sprat so nov lift.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации