Објавени: јан. 03 2022 04:15

Se izdava sprat od kuka

ЕУР

/ месечно
Објавени: јан. 03 04:15
Прегледи: 792
Издавам 2 спрат од куќа во нас. Пржино, 63м2+9м2 балкон со поглед на Скопје. Станот е комплетно опремен со нов ентериер. Две спални соби, дневна, кујна, купатило, ходник. Греење/ладење со инвертер клими. Обезбедено паркинг место. Сметки за тв, интернет и вода вклучени во цената.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации