Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan 45m2 vo Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Љиљана 04 окт. 22:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stanot se naogja vo Kisela Voda kaj ceshma.Namesten e,ima parno,na treti sprat vo zgrada od 5 kata.
Љиљана
075342362
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации