Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan 55m2 vo Crnice

0 МКД

Се изнајмува од: Olivera 07 дек. 20:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava stan 55m2 na treti kat, vo nova zgrada so lift, kompletno opremen so novi stvari, moznost da se iznajmi i podzemna garaza od kade trgnuva liftot. cena po dogovor..
tel. za kontakt 078/ 367-357
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации