Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan 90m2 Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Mile 04 фев. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan 90 kvadrati Kisela voda. Stanot e namesten. Ima tri spalni sobi, kupatilo, WC, dnevna, tepezarija, kujna i 3 terasi.
Leaflet
Кон почеток