Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan apartman vo Kisela Voda

9 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: atanas pangovski 08 авг. 21:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
se izdava stan apartman pogoden za studenti vraboteni lica kaj alfa banka kisela voda namesten
atanas pangovski
078335559
Leaflet
Кон почеток