Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan Kisela Voda

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: zane 09 авг. 09:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se izdava stan vo Kisela Voda sproti benziskata pumpa Makpetrol na ul.Sava Kovacevic br.68 stanot e so edna spalna, dnevna, trepezarija i kujna i istiot e kompletno ureden
Leaflet
Кон почеток