Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 45m2 vo Kisela Voda

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Vukasin 27 јан. 12:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 2
Адреса: kisela voda-Mariovska 319
Површина: 45 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Se bara student za pod kirija,stanot e kompletno mesten so sopstveno parno greenje i plus klima
Нема посетени огласи
Кон почеток