Објавени: јан. 03 2022 11:45

Se izdava stan vo Crnice

Објавени: јан. 03 11:45
Прегледи: 30
Се издава нов наместен стан во Црниче. Станот е со една спална соба. Се наоѓа во улицата спроти Рептил маркет.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации