Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Kisela Voda

1 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: ljupco 01 септ. 18:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se izdava 47m2 stan vo k.voda nova gradba vednas vseliv i e prazen so:
Opremeno kupatilo
Ostava
Kujna
Dnevna
Spalna
Stanot e so zaednicko parno greenje koe e mnogu evtino ima video fon vlez so karticka livt vo skoro vreme teretana i pilates klub koj ke bidat besplatni za stanarite
Stanot e na 6ti kat vo mnogu mirno mesro so ubav pogled vo blizina ima pazarce kam market tinex i dr
Potocno se naoga pozadi ucilisteto kaj Get caffe.
Za cenata moze da se dogovarame na lice mesto,prednost za iznajmuvanje na podolg period
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации