Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Kisela Voda

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: nadezda 21 јун. 04:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
izdavam stan vo kisela voda 11Oktomvri naselba vo nova zgrada na visoko prizemje namesten>Dnevna kujna trpezarija i spalna soba >Sopstveno parno
nadezda
070358735
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации