Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo kuka vo Kisela Voda namesten

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: славица 21 авг. 22:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
наместен стан 60 м2 во куќа во Кисела Вода блиску до студентски дом Пелагонија само за студенти
славица
075493881
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации