Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO RASADNIK SO DVE SPALNI 65m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 10 фев. 13:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Deloven prostor vo Aerodrom 48m2 53 000 ЕУР
Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20 0 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО РАСАДНИК ,65М2 СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,ДНЕВНА,КУЈНА СО ТРПЕЗАРИЈА,ТЕРАСА(ЛОЃИЈА) И БАЊА.
СТАНОТ Е НА 4 КАТ ИМА ЛИФТ И ЦЕНТАРАЛНО ГРЕЕЊЕ.СЕ ИЗДАВА НА СЕРИОЗНИ ЗАКУПЦИ СО МИНИМУМ 1 ГОДИНА НА ЗАКУП.

ШИФРА.2089
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Leaflet
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 28m2 VO AERODROM 0 ЕУР
STAN VO AERODROM 90m2 0 ЕУР
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации