Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan za studenti ili vraboteni

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: славица Вчера 08:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
се издава спрат во куќа близу студентски дом Пелагонија
славица
075493881
Leaflet
Кон почеток