Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan

500 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: mile Вчера 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Издавам наместен стан во Црниче,3 собен со 2 купатила,сопствено греење на струја на одлична локација.
Цена 500 еур/месечно
Тел.075/44-00-86 Миле
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации