Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA UBAV STAN VO KISELA VODA

280 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 10 јан. 12:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2960 Огласи во продавницата

Se izdava stan od vo Centar 400 ЕУР
Se iznajmuva deloven prostor vo Kisela Voda 1 200 ЕУР
Dvosoben stan vo Kisela Voda  52m2 180 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA DOMOT PELAGONIJA 160 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава убаво опремен, трособен стан, во К.Вода, во близина на Гет кафе,
Евидентен Број 27338
контакт телефон 078/339-365
Андреј
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2960 Огласи во продавницата
Nov nevseluvan stan Debar Maalo so garaza 0 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO KOZLE 0 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA GARSONJERA VO CENTER 230 ЕУР
Nov stan 70m2 vo Debar Maalo 79 538 ЕУР
Кон почеток