Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA NAJUBAVIOT PENTHOUS 125m2 VO FLATIRON

1 250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: BUKEFAL AS 03 дек. 20:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Se IZNAJMUVA najubaviot penthouse vo Skopje
ZGRADA FLATIRON SKOPJE 2018 GOD
125m2
15-ti kat
Kompletno luksuzno opremen
Zgradata ima 24 casa obezbeduvanje
Imame sliki od celiot stan
1250 evra mesechna zakupnina
078356889 viki
BUKEFAL AS
Агенција за недвижности
Маршал Тито бр.13
078681018 / 078356889
[email protected]
BUKEFAL AS
078356889
Leaflet
BUKEFAL AS

BUKEFAL AS

170 Огласи во продавницата

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR POZADI T.C.  BUNJAKOVEC 1 250 EUR
SE IZDAVA LUX STAN KAJ MIDA 136m2 -
UBAV PLAC NAMENA ZA HOTEL NA ILINDENSKA -
 EVTINA PONUDA DELOVEN PROSTOR 124m2 + 25m2  GARAZ 105 000 EUR
Кон почеток