Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA NOV STAN FLATRON

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: НЕДВИЖНОСТИ 21 мар. 09:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Евидентен бр: 8508
Контакт: Божиноски 076 355 224

Станот е со една спална,дневна,кујна,бања.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
Kuka vo Lisice 100 000 ЕУР
Dupleks stan vo Kisela Voda 58 000 ЕУР
Renoviran stan od 76m2 sproti Simpo 0 ЕУР
SE IZDAVA NOVA OPREMENA GARSONJERA VO N LISICHE 150 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации