Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se iznajmuva sprat od kuka na prizemje

0 МКД

Се изнајмува од: Lidija Вчера 06:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Na odlicna lokacija vo centarot na gradot,vo blizina na Ilinden ,Flatron i Sivus, se izdava sprat od kuka, na prizemje, so 3 sobi,poseben vlez i dvorno mesto. Zagrevanjeto e individualno, so opremena kujna, spalna i dnevna soba.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации