Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA STAN 64m2 ZGRADA DABAR K VODA

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: BUKEFAL AS 10 дек. 21:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
BUKEFAL AS

BUKEFAL AS

170 Огласи во продавницата

STAN OD 69m2 VO MINI ZGRADA R.AMBASADA! -
SE IZNAJMUVA DELOVNA ZGRADA SO KANCELARII K VODA -
UBAV STAN 43m2  vselliv april 2020 VO CENTAR 1 300 EUR
SE IZNAJMUVA UBAV STAN 157m2 VO KOMPLEKS ZLOKUKANI 600 EUR
From
Store
Број на соби
Површина
64m2
Zgrada DABAR gradba 2016
4-ti kat ( ima dva lifta ) od 7
Dve spalni sobi
ima podzemno parking mesto
Cena: 250 evra
Kon tel : 078356889 viki
BUKEFAL AS
Агенција за недвижности
Маршал Тито бр.13
078681018 / 078356889
[email protected]
BUKEFAL AS
078356889
Leaflet
BUKEFAL AS

BUKEFAL AS

170 Огласи во продавницата

SE IZNAJMUVA NOV STAN 44m2 VO CENTAR DO KORCAGIN -
NOVA LUX VILA VO BARDOVCI GRADBA 2017/2018 3 000 EUR
SE IZDAVA UBAV STAN VO  K.VODA57m2 250 EUR
STAN 77m2 LEPTOKARIJA ZSF 1 140 EUR
Кон почеток