Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan novogradba vo Crnice

Се изнајмува од: Ката 08 авг. 21:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се изнајмува стан во Црниче, новоградба,приземје,45 м2, со двор 100м2 во склоп на станот, полунаместен /кујна,терпезариска маса со столови, фрижидер,омари за спална и купатило,клима/,сопствено парно и паркинг. Во договор може да се доуреди.
Ката
070409446
Leaflet
Кон почеток