Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Biljana 19 јун. 15:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Iznajmuvam dvosoben namesten stan vo Kisela Voda,Skopje
Biljana
078350442
Leaflet
Кон почеток